Grup Firmalarımız

Türkoğlu Su Sayaçlarını 2004/22/EC, MID, OIML R49:2006 direktifleri ve EN 14154 ISO4064 standartlarında göre sertifikalı su sayaçlarının üretimi, testi, kalibrasyon, yapma ve mühürleme yetkisine sahiptir. Organizasyonal yapısındaki standartları yükselterek ISO 9001:2015 ve ISO 14001:2015 yönetim sistemlerini kurmuş ve yönetilmektedir.

www.turkoglumeters.com

    

Ülkemizde yıllık bitkilerden yonga levhaya alternatif levha üreten ilk ve tek fabrika olan Ecopanel fabrikası 2015 yılında Şanlıurfa’da faaliyete başlamıştır. Saman levha üretim prosesi  Ecopanel fabrikası saman levhaları okal yongalevha üretimine benzer şekilde üretmekte olup saman parçalarının yüksek basınç altında yatay yönde hareket eden ve sıcaklık ve basınç altında preslenerek elde edilen geniş ve düzgün yüzeyli levhaların yüzeyleri ve kenarları rutubete ve suya dayanıklı kraft karton ile kaplanarak üretilmektedir.

www.ecopanel.com.tr

Müşterilerimize modern, %100 doğal, enerji tasarruflu ve düşük maliyetli yapılar yapmak için Saman Levhaları ( Ecopanel.com.tr) kullanarak yaşam alanları yapıyoruz. Ürünlerimizin kalitesini sürekli olarak teknolojik üretim süreçleri ile iyileştiriyor ve ürünlerimizi ve çözümlerimizi müşteri eksenli dizayn ediyoruz. Şirketimizi ve müşterilerimizi ileriye taşıyacak ilgi çekici fikirlere açık olup müşterilerimizi ortaklarımız olarak görüyoruz. Uzman bilgi birikiminin yanı sıra uygulamalı ve akıllı çözümler ile bölme duvarlarından tam anahtar teslim evlere veya “kendin yap” evlere kadar müşteri memnuniyetimizi en üste taşımaya çalışıyoruz.

www.naturev.com.tr